شـهر کشتی ها یک از بازی هایی هست که مـی توانید از آن درون گوشی یـا تبلت اندرویدی خود استفاده کنید و شـهر مورد علاقه تان را با استفاده از آن بسازید .

شما درون این برنامـه مـی توانید مکان ها و چشم اندازهای زیبای شـهر خود را بـه اشتراک بگذارید و آن را که تا جایی کـه مـی توانید توسعه دهید . رگاتا در تونشیپ همچنین درون این بازی مـی توانید سینما ، رگاتا در تونشیپ کافی شاپ ، رستوران و ... رگاتا در تونشیپ را نیز بسازید .

ویژگی ها :

* رایگان

* استفاده از مواد و مصالح مختلف به منظور تزیین و دکور بندی شـهر خود

* کشت محصولات ارگانیک و فرآوری آنـها درون کارخانـه ها

* شخصیت های کاریزماتیرگرم کننده

* استفاده از کنترل های ساده و روان

* ساخت نشانـه معروف، مانند مجسمـه آزادی، بیگ بن و بسیـاری دیگر!

* ایجاد تغییرات درون چشم اندازهای شـهر  با توجه بـه نیـازهای معماری شما

* انیمـیشن های شگفت انگیز و استفادهاز صداهای مختلف به منظور نشان شلوغی شـهر

* تعامل با دوستان و به اشتراک گذاری کالاهای مفید درون فیس بوک

دسترسی بـه لرزاننده com.android.vending.BILLING com.android.vending.CHECK_LICENSE نوشتن اطلاعات درون درایوهای سیـار باز سوکت های شبکه دسترسی بـه اطلاعات مربوط بـه شبکه ها را مـی دهد. استفاده از مدیریت انرژی و WakeLocks جهت بیدار نگه داشتن پردازشگر و جلوگیری از کم نور شدن صفحه نمایشگر com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE دسترسی بـه اطلاعات مربوط بـه شبکه های Wi-Fi را مـی دهد. خواندن اطلاعات موجود درون درایوهای سیـار com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE com.playrix.township.permission.C2D_MESSAGE com.playrix.permission.SharedContent.google : رگاتا در تونشیپ
[دانلود بازی Township | ایران اپس رگاتا در تونشیپ]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Mon, 18 Jun 2018 21:54:00 +0000